|  Strona główna  |  O nas  |  Kursy i Szkolenia  | Referencje | Kontakt  | 

Ultrasonografy

 MyLabONE VET
 MyLab30Gold VET
 MyLab40 VET
 MyLabClass VET
 Tringa Linear

 Głowice
 Do pobrania

Linki


 
 

 

 

 


 Broszury:
                                                                           

                                   
 
ESAOTE VET News:

 
E
-News Weterynaryjny - luty 2012

Ten e-News skupia się na dwóch najnowszych produktach ESAOTE najwyższej klasy:

MyLabClassCVET oraz MyLabTwiceVET .

Ponadto prezentujemy artykuły naukowe  i nowe,  innowacyjne rozwiązania jakie pojawiły się  VET MRI Grande.

E-News Weterynaryjny - kwiecień 2011

Ten e-News ii poświęcony jest najnowszym technologią, które zostały zastosowane w aparacie USG  MyLabOneVET,.

Zamieszczono również szereg  publikacji naukowych wykonanych przy współpracy z dr Ralph Wendt
Chester Gates Referral Hospital.

             

Poznaj światowego lidera w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej - MyLabOneVET - Lipiec 2010


W tym E-News Esaote z dumą prezentuje ultrasonograf MyLabOneVET: nowy standard w dziedzinie diagnostyki ultrasonograficznej. 

Poza wprowadzeniem nowego systemu, można znaleźć wiele informacji dotyczących temetów naukowych, VET-MRI,  wydarzeń i działań edukacyjnych Esaote.


Zaawansowane technologie:

Oprogramowanie do zaawansowanej kardiologii takie jak:
Moduł Stress-EchoTM wieloetapowe z możliwością definiowania  nazw i ilości etapów, z możliwością zaimplementowania stress-testu farmakologicznego.Analiza prospektywna i retrospektywna, bardzo rozbudowany raport (również w formie graficznej).
Moduł Compass M-ModeTM  - anatomiczny M- Mode Możliwość analizowania zmian w czasie obrazu nie przebiegającego wzdłuż linii skanującej, ale wzdłuż linii umieszczonej pod dowolnym kątem
Moduł TVMTM  - Doppler tkankowy spektralny i kolorowy
Moduł Strain RateTM do pomiaru wielkości i tempa regionalnego odkształcenia mięśnia serca


VPAN TM obrazowanie panoramiczne
Możliwość łączenia obrazów powstających w wyniku przesuwania wzdłużnego sondy liniowej. Dzięki temu można obrazować bardzo długie struktury (np. mięśnie, ścięgna).

CnTI™ - obrazowenie kontrastowe

Technologia obrazowania za pomocą z zastosowaniem kontrastów przy użyciu niskiego i wysokiego indeksu mechanicznego (ang. Contrast Tuned Imaging) otwiera nowe horyzonty dla wszystkich zaawansowanych zastosowań przy użyciu najnowszej generacji środków kontrastujących do ultrasonografów. CnTI™ jest w stanie osiągnąć swoje cele dzięki selektywnemu, automatycznemu dopasowaniu obrazu powstałemu dzięki użyciu kontrastu, który usuwa wszelkie sygnały zbędne do diagnozy bez niszczenia struktury mikropęcherzyków podczas przeprowadzania wyspecjalizowanych badań w czasie rzeczywistym.

Głowice IQ
Głowice iQ ustalają nowy standard, nie tylko w sensie doskonałego działania przy uzyskiwaniu wysokiej jakości obrazów, lecz również z powodu ergonomicznej konstrukcji i małej wagi zmniejszającej napięcie operatora podczas badania. Zwiększają komfort pracy osoby użytkującej aparat poprzez kształt głowicy dostosowany do dłoni, co w dużym stopniu ogranicza występowanie schorzeń nadgarstków lekarzy badających.Każda z głowic ma możliwość wielokrotnego przełączania częstotliwości, dzięki czemu można wybrać optymalną częstotliwość w zależności od pacjenta, rodzaju i głębokości badania.

Wysokie częstotliwośći - głowica z  częstotliwością aż 22 MHz

Znów innowacyjna i znów unikalna.

Esaote jest liderem w opracowywaniu głowic wysokiej  częstotliwości . Po  wprowadzeniu głowicy liniowej 18 MHz ,  nowa głowica liniowa 22 MHz ponownie stanowi wyznacznik na tym polu.

            

ElaXtoTM - eleastografia - jest nieinwazyjną metodą wspierania lekarza w ocenie elastyczności tkanek. W momencie zastosowania mechanicznej kompresji lub wibracji różnice w reakcji tkanek są wykrywane i wizualizowane w czasie rzeczywistym za pomocą algorytmów  i przetwarzane w postaci różnych ilustracji graficznych.

                    

Virtual NawigatorTM - unikatowy system umożliwiający obrazowanie multimodalne

System może być podłączony do innego aparatu diagnostycznego (TK/ MR) dającego inny rodzaj obrazu.
Umożliwia uzyskanie niespotykanego obrazu diagnostycznego (np. przepływ Dopplera kolorowego na tle anatomicznego obrazu narządu wykonanego w technice TK/ MR ).Dodatkowo dokładna przestrzenna korelacja podwójnej linii biopsyjnej i możliwości pomiarowych jednocześnie na USG i TK/ MR pozwala użytkownikowi otrzymać ciągłe, działające w czasie rzeczywistym informacje o stopniu zgodności nałożonych obrazów.
Wirtual Nawigator dostępny jest nie tylko dla głowic dwuwymiarowych, ale teraz również i dla głowic wolumetrycznych, integrując dwie najnowocześniejsze technologie: łączenia (fusion imaging) oraz 3D/4D.